Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >
Soome100

Soome Vabariik 100

Tähistame koos!

Postimees

Eesti-Soome suurel maavõistlusel on kirjas üle 200 võistkonna

Tüdrukud jalgpalli mängimas | FOTO: pixabay.com

Kui 10. juunil tähistatakse Tallinnas Soome100-suurpäeva, toimub päeva jooksul ka mitmeid ajaloolisi kohtumisi. Üks põnevaim sündmustesari on aga kahtlemata Eesti–Soome 100+ maavõistlus. Hetkeseisuga on kirjas 232 võistkonda – 103 Eestist ja 129 Soomest.

Eesti-Soome 100+ maavõistluse raames on eesmärk pidada üle 100 kohtumise ühe päeva jooksul kahe naaberriigi võistkondade vahel.

Jalgpalli, saalijalgpalli ja rannajalgpalli mängud toimuvad nii Eesti kui ka Soome erinevatel staadionitel. Ühtlasi leiavad 10. juunil nii Helsingis kui ka Tallinnas aset mitmed avalikud üritused, mis tutvustavad jalgpalli.

Eesti-Soome 100+ maavõistlus on tervikuna üks suur jalgpallilahing, kus iga osalev võistkond saab anda enda panuse oma riigi käekäiku. Päeva lõpus selgub, kumb riik oli kokkuvõttes parem.

Registreerimine on avatud ettevõtmise ametlikul veebilehel 100games.eu. Ankeedis tuleb märkida võistkonna nimi, kontaktandmed, mänguriigi eelistus ja muu taoline info.

Vaata ka: SOOME 100 SUURPÄEVA KAVA

Tagasi üles