Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >
Soome100

Soome Vabariik 100

Tähistame koos!

Postimees

Galerii: Eesti kodutud tegid Soomele kingituse

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje

Soome saatkond sai neljapäeval imeilusa žesti osaliseks: Tallinna sotsiaaltöö keskus tõi Soome sünnipäeva puhul suursaadik Kirsti Narinenile 100 paberist volditud kinkekotti. Kingituse valmistasid Tallinna töötud ja kodutud.

Kingikottide üleandmine oli sotsiaalkeskuse tänuavaldus saatkonnale kahe maa ja rahva pikaajale koostöö eest.

Kingikottide üleandmine oli sotsiaalkeskuse tänuavaldus saatkonnale kahe maa ja rahva pikaajale koostöö eest.

Kingituse andsind üle hooldeksekuse sotisaalse tegevuse juht Mare-Maia Kraav, Kalev Malm, Fred Mändla ja keskuse direktor Kersti Põldemaa.

Töötutele mõeldud huviring koguneb kord nädalas ning üheskoos on valmistatud sadakond paberist volditud kingikott – neist 100 kingiti nüüd soomlastele. Teiste hulgas tegid kingikotte ka kodututele ja töötutele mõeldud elamu asukad Kalev ja Fred. Kink tehti tänutäheks selle eest, et Soome riigina Eesti sotsiaaltöötajaid 1990ndate algusest alates on nõu ja jõuga aidanud.

Kersti Põldemaa ütles kinke üle andes just selle Aristotelese tsitaadi, mis tänukirjalgi näha: «Inimene ei taha elada ilma sõpradeta ise siis, kui tal on olemas kõik muud hüved.»

Tagasi üles